Rotary kamp Debeli rtič 2014

Rotary kamp 2014 za otroke s posebnimi potrebami in njihove spremljevalce je s številnimi spremljevalnimi aktivnostmi potekal od 31. avgusta do 7. septembra 2014 na Debelem rtiču. Aljaž, Alan, Urban, Tilen, Matija, Tamara, Luka, Mojca, Sabina, Eva, Klemen, Mile, Andrej, Luka - upamo, da ste se imeli lepo! Organizatorja mednarodnega kampa sta Rotarijski klub Koper in Rotary club Muggia (Milje). K uspehu organizacije kampa so s financiranjem bivanja slovenskih otrok in spremljevalcev prispevali tudi rotarijski klubi RC Novo mesto, RC Idrija, RC Portorož, RC Celje, RC Barbara Celjska, RC Maribor, RC Bled in RC Velenje.

Posebna zahvala za financiranje angleškemu klubu Nailsworth in organizatorju svetovnega prvenstva v golfu 2014 na Bledu. Hvala številnim prostovoljcem, donatorjem in posebej hvala staršem in varovancem za lepe skupne trenutke!