Javna predavanja Rotary kluba Velenje: Z japonskimi pregovori do motivacije

Z JAPONSKIMI PREGOVORI DO MOTIVACIJE

Marijan Pušnik je nogometni trener z UEFA PRO licenco in bogatimi mednarodnimi izkušnjami (FC SAK Klagenfurt, NK Dravograd, NK Korotan, NK Publikum Celje, SC Pasargad Iran, NK Maribor, NK Rudar Velenje, SC Damash Rasht Iran, NK Celje, zadnji dve leti na Japonskem - SC Avispa Fukuoka). Tematika predavanja prehaja od profesionalnega športa preko motivacije k sporočilom za športni in filozofski razmislek, svoj inovativni pristop k motivaciji s pomočjo pregovorov pa nam bo razložil na javnem predavanju v knjižnici Velenje v ponedeljek, 20.4.2015 ob 19.19.

Zaradi morebitnega velikega zanimanja in lažje organizacije vas prosimo za predprijavo z imenom in priimkom na prijave@rotaryklubvelenje.si. Potrditev prijave na predavanje ne zagotavlja sedeža v primeru prevelikega števila slušateljev, zato prosimo za pravočasen prihod.

Organizatorja: Knjižnica Velenje in Rotary klub Velenje.
Predavanje je brezplačno.