Donacija bivalnih enot ob poplavah v BiH in Srbiji

20.06.2014

Skupaj z Rotary klubom Žalec smo pristopili k zbiranju sredstev za nakup rabljenih bivalnih enot oz. kamp prikolic ob katastrofalnih poplavah v BiH (Doboj) in Srbiji. Prikolice smo namenili tistim, ki jim je ujma vzela streho nad glavo, pri čemer smo si pomagali z lokalnimi Rotary klubi iz Sarajeva in Doboja, kar daje garancijo, da je oprema prišla v prave roke in direktno do pomoči potrebnih.

V akciji so se prijazno odzvali  še nekateri drugi otary klubi po Sloveniji: RC Medvode, RC Maribor in RC Ljubljana Brdo.

V Rotary klubu Velenje smo s pomočjo donatorjev in lastnih sredstev zbrali 750 EUR, za kar se vsem najlepše zahvaljujemo (Zavarovalnica TILIA, podjetje Pečovnik d.o.o. iz Velenja, Stroj Radlje d.o.o.).