Rotary International

je organizacija svetovno povezanih poslovnežev in strokovnjakov iz različnih poklicev. Člani Rotary klubov po svetu skrbimo za dobrodelne človekoljubne dejavnosti, v svojih poklicih vzpodbujamo visoka etična načela in merila ter pomagamo širiti dobro voljo ter mir na svetu. Rotarijci načrtujemo in uresničujemo različne humanitarne, izobraževalne in kulturne programe, ki bogatijo življenje ljudi v naši ožji sredini.

Ključni rotarijski gesli sta:

1. Nesebično pomagati
  2. Največ pridobi tisti, ki najbolje pomaga

Novice in obvestila

Igre talentov 2018

Objavljeno dne: 25.10.2018

Dobrodelna prireditev IGRE TALENTOV omogoča nadarjenim učencem iz vseh sedmih velenjskih
osnovnih šol predstavitev svojega talenta na odprtem, izvenšolskem odru. Vabljeni v petek 16.11.2018 ob 18.30 uri v Kulturni dom Velenje. Soorganizatorja prireditve sta OŠ Gorica in Interact klub / Rotary klub Velenje.

Javno predavanje, dr. Franjo Štiblar

Objavljeno dne: 19.02.2018

Tema tokratnega javnega predavanja v Knjižnici Velenje v sredo, 4. aprila 2018 ob 19.19, je vprašanje, kako do dobre banke, ki bo prijazna do ljudi, podjetij in okolja. Kako in kaj torej reformirati?

Igre talentov

Objavljeno dne: 04.10.2017

Interact klub in Rotary klub Velenje v soorganizaciji Osnovne šole Šalek Velenje pripravlja pripravlja dobrodelno prireditev IGRE TALENTOV, na kateri se bodo predstavili nadarjeni posamezniki in skupine mladih iz velenjskih osnovnih šol.

[ arhiv novic ]