Rotary International

je organizacija svetovno povezanih poslovnežev in strokovnjakov iz različnih poklicev. Člani Rotary klubov po svetu skrbimo za dobrodelne človekoljubne dejavnosti, v svojih poklicih vzpodbujamo visoka etična načela in merila ter pomagamo širiti dobro voljo ter mir na svetu. Rotarijci načrtujemo in uresničujemo različne humanitarne, izobraževalne in kulturne programe, ki bogatijo življenje ljudi v naši ožji sredini.

Ključni rotarijski gesli sta:

1. Nesebično pomagati
  2. Največ pridobi tisti, ki najbolje pomaga

Novice in obvestila

Igre talentov

Objavljeno dne: 04.10.2017

Interact klub in Rotary klub Velenje v soorganizaciji Osnovne šole Šalek Velenje pripravlja pripravlja dobrodelno prireditev IGRE TALENTOV, na kateri se bodo predstavili nadarjeni posamezniki in skupine mladih iz velenjskih osnovnih šol.

3. Pikin Ultra tek

Objavljeno dne: 02.10.2017

Pikin ultra tek je letos v Velenju potekal že tretjič, z njim zbiramo sredstva za športne počitnice otrok v avgustu 2018.

Javno predavanje, dr. Nika Pušenjak: Zdravljenje z metodo BIO/NEUROFEEDBACK

Objavljeno dne: 14.03.2017

Tema predavanja, ki bo v Knjižnici Velenj v sredo, 05. aprila 2017, je delovanje sodobne aplikativne nevroznanosti v praksi. Delo predavateljice temelji na preventivi in odpravljanju težav s pomočjo medicinskih bio/neurofeedback naprav, nevroterapevtskih tehnik in prijemih psihofiziološkega koučinga.

[ arhiv novic ]