Javno predavanje, dr. Nataša Meh Peer: Šolski center Velenje - kozmopolitsko središče?

Kaj pravzaprav Velenjčani vemo o etničnosti? Kdaj smo se začeli ločevati na Mi in Oni? Kako dosledni smo v označevanju Drugih? In nenazadnje, kakšna je v resnici etnična raznolikost ŠCV? Z dr. Natašo Meh Peer bomo odprli zanimivo temo: Šolski center Velenje - kozmopolitsko središče ali multietnični kotel?

Nataša Meh Peer je doktorica humanističnih znanosti (antropologije) in učiteljica slovenskega jezika in umetnostne zgodovine na Šolskem Centru Velenje.

Vabljeni vsi, ki vas zanima ta tematika - ponedeljek, 12. december 2016 ob 19.19 uri.

Zaradi morebitnega velikega zanimanja in lažje organizacije vas prosimo za predprijavo z imenom in priimkom na prijave@rotaryklubvelenje.si. Potrditev prijave na predavanje ne zagotavlja sedeža v primeru prevelikega števila slušateljev, zato prosimo za pravočasen prihod.

Organizatorja: Knjižnica Velenje in Rotary klub Velenje.
Predavanje je brezplačno.