Hladilnik za varno hišo Velenje

V ponedeljek pozno popoldne so velenjski rotarijci v velenjski Hotel Paka prinesli nov hladilnik. Nanju so namestili še veliko rdečo pentljo, saj je bilo to darilo, ki so ga predali strokovni delavki velenjske varne hiše Aleksandri Mulej, dogodek pa sta spremljali tudi dve varovanki. Mag. Bojan Lajlar, ki je v letošnjem letu prevzel vodenje velenjskega Rotary kluba, nam je ob tem povedal: »V letošnjem letu je naš delovni načrt pogumno zastavljen. Nadaljujemo aktivnosti iz preteklosti, dodajamo pa tudi nove. Naša prioritetna naloga je skrb za velenjsko varno hišo. Pogosto obiščemo varovanke in njihove otroke, jih obdarimo ob novem letu, poskrbimo pa tudi za priboljške med letom. Pred časom so nam povedale, da bi potrebovale hladilnik, zato smo se odločili, da jim ga kupimo. Danes smo jim ga tudi uradno predali.« Seveda so hladilnik po predaji, ki so ji prisostvovali številni člani kluba, peljali v varno hišo, predsednik kluba pa je napovedal, da ga bodo po potrebi tudi napolnili...(iz članka v Našem času, preberi v celoti ).