Zbiranje sredstev za nakup invalidskega dvigala

29.01.2006

Krajevna skupnost Konovo v Velenju, sekcija Trije kralji, je v nedeljo, 29. januarja ob 16. uri v Domu krajanov Konovo, organizirala dobrodelni koncert, na katerem so zbirali sredstva za nakup invalidskega dvigala za Mihca Blažiča.

Mihec je šest-letni fant, ki ga je mišično obolenje za celo življenje posadilo v invalidski voziček. Že tako oteženo
gibanje mu v hiši dodatno otežuje stopnišče. Nakup invalidskega dvigala je veliko finančno breme.
Program so popestrili glasbeniki, ki so se odpovedali honorarju: Oktet Konovo, Konovski štrajharji, Pika Poka, Proti jutru, Trio vikend, Bratje Aubreht, Robert Goter, Zreška pomlad, Spev, Robert Goličnik s prijatelji, Matjaž Ograjenšek in Zvone Hranjec, Mateja Jan, Ansambel Mogu, Alfi Nipič, Tapravi muzikanti in ansambel Termal. Program je povezovala Andreja Petrovič.

Številna podjetja in posamezniki so že darovali sredstva. Med drugim smo sredstva prispevali tudi člani Rotary kluba Velenje.