Obisk guvernerja in podelitev spominskega znaka Vlade RS

V ponedeljek, 8. novembra 2021, je guverner Dušan Peterkovič obiskal Rotary klub Velenje. Srečanje je potekalo v Vili Bianci, kjer se ob ponedeljkih redno srečujejo člani kluba. Z guvernerjem je bil na obisku tudi pooblaščenec guvernerja za Severno Makedonijo Miloš Pregl. Na srečanju je bilo podeljeno priznanje spominskega znaka Vlade Republike Slovenije (s strani Mestne občine Velenje). Sestanku sta se kot gosta pridružila župan MOV, g. Peter Dermol, ter vodja Služba za zaščito in reševanje, ožje dele občine, poslovne prostore in stanovanjske zadeve, g. Bojan Prelovšek, ki sta podelila spominski znak Rotary klubu Velenje za požrtvovalnost v boju proti COVID-19. Priznanje je vezano primarno na, kljub epidemiji, kontinuirano izvajanje projekta Donirana hrana.

Predsednik Rotary kluba Velenje Peter Peer se je za spominski znak zahvalil ter izpostavil dobro sodelovanje z Mestno občino Velenje (MOV), pri čemer se je tudi zahvalil za gostoljubnost v Vili Bianca ter veliko podporo našim aktivnostim v Vili Bianci s strani Zavoda za turizem Šaleške doline in direktorice zavoda, ge. Alenke Kikec.