Arabski svet v objemu slovenskega arhitekta Roberta Kluna

V ponedeljek, 13. februarja 2023 ob 19.19 uri bo v Knjižnici Velenje potekalo javno predavanje Rotary kluba Velenje z arhitektom Robertom Klunom.

Robert Klun deluje kot arhitekt, oblikovalec, investitor, podjetnik na področju nepremičnin, urbanizma, arhitekturnih, oblikovalskih in razvojnih projektov. Njegovo notranje oblikovanje in arhitekturna dela potekajo izven evropskih meja, njegova ekipa pa oblikuje projekte v regiji. Posebnost dela, ki ga usmerja v prihodnost je poudarek na zdravem in kvalitetnem bivanju, ki ga omogočajo objekti in ambienti, ki jih Robert Klun kreira. V letu 2020 je pričel z lastno ekipo razvijati "virtualni svet – WE ARE" in v Studiu Magnet design je že postavljen prostor, kjer se prvi projekti obdelani v VR tehniki lahko vidijo in občutijo. Vseskozi deluje kot predavatelj in mentor študentom, tako na Fakulteti za Design, Fakulteti za Arhitekturo v Ljubljani, na strokovnih posvetih v Beogradu, Ljubljani, Dubaju ... V začetku leta 2019 je njegov arhitekturni studio zmagal na razpisu za idejno zasnovo slovenskega paviljona na EXPO 2020 Dubai, za kar je prejel več mednarodnih nagrad za trajnostno arhitekturo (BIG SEE, Going Green Global, Architectural AWARD Los Angeles).

Predavanje je brezplačno in v organizaciji Rotary kluba Velenje in Knjižnice Velenje.

Vabljeni!