Zbiranje igrač za Vrtec Velenje

14.11.2011

V četrtek, 10. 11. 2011, smo predstavniki Rotay kluba Beno Jurjovec, David Geršak in Robert Bah v vrtec Lučka v Velenju prinesli igrače za otroke. Ideja o zbiranju igrač se je porodila strokovni delavki iz enote, člani pa so organizirali akcijo zbiranja igrač po svojih domovih. Predsednik Rotay kluba Beno Jurjovec je otroke nagovoril: "Igrače so bile v zaprašenih omarah. Bile se osamljene in zapuščene, ker se z njimi ni nihče več igral. Zato smo jih prinesli vam, otrokom, ker vemo, da boste z njimi lepo ravnali in igračam ne bo več dolg čas."

Didaktične igrače, knjige in namizne igre so res prišle na pravo mesto. Strokovne delavke enote Lučka se v imenu otrok zahvaljujemo vsem članom Rotay kluba Velenje. Igrače, ki pa niso bile primerne za predšolske otroke, smo
podarili MZPM Velenje za novoletni bazar. Tako se naše geslo - dejanje, ki ga storimo v korist tuje sreče, nas dvigne nad nas same - tudi uresničuje.